tel. 91 444 15 10
tel/fax 91 444 1512
ul. Wąska 13
71-415 Szczecin
Wydział Biologii
A A

spotkania z nauka

Nauczyciele biologii i chemii
oraz uczniowie liceów ogólnokształcących i gimnazjów
województwa zachodniopomorskiego!

 

   Prezentujemy różnorodną ofertę tematyczną przygotowaną przez nauczycieli akademickich Wydziału Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego.

         Zajęcia przeznaczone są dla uczniów i nauczycieli liceów oraz gimnazjów województwa zachodniopomorskiego. Oferta poniższa została na stale wprowadzona w działalność dydaktyczną wydziału i jest bezpłatna. Naszym celem jest rozwijanie zainteresowań, popularyzowanie i propagowanie wiedzy biologicznej.

         Poniżej znajdują się tematy „SPOTKAŃ Z NAUKĄ NA WB”, zawierające krótki opis zajęć i dane kontaktowe do prowadzącego. Zajęcia – warsztaty, wykłady, laboratoria i pokazy - prowadzone są przez kadrę naukowo-dydaktyczną naszego wydziału, w nowo wyremontowanych i wyposażonych w nowoczesny sprzęt salach wykładowych i ćwiczeniowych, w budynkach Wydziału Biologii przy ul. Z. Felczaka 3c i ul. Wąskiej 13 w Szczecinie. Zainteresowanych nauczycieli i uczniów prosimy o kontakt z osobami prezentującymi wybrane zagadnienia w celu uzgodnienia daty i miejsca prezentacji (na terenie WB).

   Nauczycieli i uczniów GIMNAZJÓW zainteresowanych zajęciami laboratoryjnymi i terenowymi serdecznie zapraszamy do Centrum Edukacji Środowiskowej w Małkocinie (oferta w załączniku poniżej). Centrum jest ośrodkiem terenowym naszego wydziału, zajmującym się edukacją przyrodniczą młodzieży szkolnej prowadzoną m.in., w zabytkowym parku, na łonie natury w bezpośrednim kontakcie z przyrodą.

   Serdecznie zapraszamy do współpracy

Prodziekan ds. Studenckich
dr Lidia Skuza

oraz dr Małgorzata Puc

Pełnomocnik Dziekana WB
Uniwersytetu Szczecińskiego

ds. promocji Wydziału

  i nawiązywania współpracy
ze szkołami woj. zachodniopomorskiego

tel. 4441673, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyszukiwarka

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić