Wyobraź sobie ten dzień, dzień obrony Twojej pracy licencjackiej lub magisterskiej. Na ten moment to Twój najbliższy, ważny cel. Warto jednak sięgnąć o krok dalej. Co potem? Szukanie pracy, wyjazd za granicę, kontynuacja nauki? Jeśli do tego dodamy: oczekiwania otoczenia, własne ambicje, bieżące potrzeby, pojawiają się trudności z podjęciem decyzji.

Jej podjęcie może stać się łatwiejsze, jeśli zaczniesz od Siebie: określisz swoje potrzeby, nazwiesz swoje mocne strony i talenty, jakie posiadasz. Być może robisz coś od zawsze, dlatego nie zauważasz jaki może to być potencjał.

Dlatego warto skorzystać z propozycji udziału w projekcie „Aktywnie Buduj Karierę” realizowanego przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego - poznać swój charakter, rozważyć różne opcje. Wspólnie z doradcą zawodowym, w bezpiecznych warunkach i przyjaznej atmosferze, w dużym zapasem czasowym możesz zaprojektować swoją najbliższą przyszłość zawodową.

Być może jest coś, co możesz zrobić już dzisiaj.

Szczegóły >>>