Zapraszamy 25-26 września 2017 r. do Centrum Dydaktyczno-Badawcze Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. A. Mickiewicza 16a, Szczecin (aula, 3-cie piętro) na konferencję "Nauka w służbie przyrody – genetyka konserwatorska i przeciwdziałanie inwazjom biologicznym".

CEL KONFERENCJI

• transfer wiedzy i wymiana doświadczeń w zakresie najlepszych praktyk ochrony przyrody opartych na dorobku genetyki konserwatorskiej oraz przeciwdziałania zagrożeniu dla rodzimych ekosystemów ze strony obcych gatunków inwazyjnych.

• promocja międzysektorowej i międzynarodowejwspółpracy w wymienionych obszarach.

JĘZYK KONFERENCJI

• Polski i angielski (tłumaczenie symultaniczne)

UCZESTNICY

• służby odpowiedzialne za ochronę przyrody, naukowcy, leśnicy, samorządowcy, studenci, przedstawiciele organizacji pozarządowych i inni zainteresowani tematyką konferencji.

Zgłoszenia przesyłać można na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , do dnia 11 września 2017 r.

Więcej informacji na stronie www.lutreola.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy do zgłaszania tematów posterów do dnia 18 września 2017 r.