coloplast 1

Coloplast w Szczecinie powstał w 2009 roku tworząc Coloplast Business Centre (międzynarodowe centrum biznesowe), w którym początkowo pracowało 9 osób.

W ciągu zaledwie siedmiu lat centrum zwiększyło zatrudnienie do ponad 320 pracowników i stale się rozwija. Wspieramy grupę Coloplast na całym świecie.

Wielość i różnorodność działów powoduje, że każdy uzdolniony człowiek, otwarty na wyzwania i znający języki obce, może znaleźć swoje miejsce w Coloplast. Możesz i TY :-)

Oferujemy miłą atmosferę pracy, duże możliwości rozwoju oraz bogaty pakiet socjalny.

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły usprawniające naszą codzienną pracę. Czekamy na Ciebie i na Twoją pasję! Przyjdź na spotkanie z przedstawicielami firmy Coloplast już 18 stycznia o 12:00 na Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług (sala 010) i dowiedz się więcej.

Formularz zgłoszeniowy >>>